Biegłość w kształcie, proporcji, harmonii barw, rytmie i różnorodności struktur daje swój wyraz w projektowanych oraz wykonywanych przez nas obiektach i przestrzeniach. Pracujemy z dbałością o detal oraz wyrafinowany smak dzieła tak, by jego kształt i użytkowość zbiegły się w jedno Piękno. Rękodzielniczy i artystyczny charakter SPLOT Studio, w połączeniu z rzetelnością i kompleksowym prowadzeniem tematów projektowych, budują unikatową ofertę, skierowaną zarówno do Klientów indywidualnych jak i biznesowych.

LOGOS pochodzi od greckiego lego, mówię, w tłumaczeniu na język polski znaczy słowo i utożsamiane jest ze stwórczą zasadą kosmosu. Geometria obrazu nawiązuje do kanonu kompozycyjnego ikony i jest jego twórczą interpretacją. Przenikające się układy okręgów i kwadratów stwarzają przestrzeń, która jest umiłowaniem spokoju, harmonii i ładu. Geometria łączy się tutaj z metafizycznym przeżyciem tajemnicy wszechświata.

LOGOS, 2016r.
akryl, płótno
40 x 40 cm
autor: Marta Urbanek
 
LOGOS pochodzi od greckiego "lego", mówię, w tłumaczeniu na język polski znaczy "słowo" i utożsamiane jest ze stwórczą zasadą kosmosu. Geometria obrazu nawiązuje do kanonu kompozycyjnego ikony i jest jego twórczą interpretacją. Przenikające się układy okręgów i kwadratów stwarzają przestrzeń, która jest umiłowaniem spokoju, harmonii i ładu. Geometria łączy się tutaj z metafizycznym przeżyciem tajemnicy wszechświata