Biegłość w kształcie, proporcji, harmonii barw, rytmie i różnorodności struktur daje swój wyraz w projektowanych oraz wykonywanych przez nas obiektach i przestrzeniach. Pracujemy z dbałością o detal oraz wyrafinowany smak dzieła tak, by jego kształt i użytkowość zbiegły się w jedno Piękno. Rękodzielniczy i artystyczny charakter SPLOT Studio, w połączeniu z rzetelnością i kompleksowym prowadzeniem tematów projektowych, budują unikatową ofertę, skierowaną zarówno do Klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Zapraszamy do kontaktu w sprawach związanych z wyceną projektu lub współpracą. Z przyjemnością odpowiemy także na inne Państwa pytania. Kontakt z nami możliwy jest za pomocą *formularza lub poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontaktując się z nami wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych jedynie w celu utrzymania kontaktu z Państwem lub wysyłania innych informacji, n.p. o wydarzeniach lub produktach. Anulowanie zgody prosimy wysyłać w formie pisemnej dyspozycji na wyżej podany adres poczty elektronicznej.

*Formularz kontaktowy celowo nie posiada polskich znaków. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Formularz zgłoszeniowy

IMIĘ I NAZWISKO * 
ADRES E-MAIL * 
NAZWA FIRMY 
NUMER TELEFONU 
TEMAT WIADOMOŚCI * 
TEKST WIADOMOŚCI * 
Kod z obrazka * tmazoaxe